|
I teraz pytanie za 100 pkt czy nadal reklamuja w Polsacie wtorkowy mecz czy nagle zniknoł ? Jeśli taki mieli plan od początku to ostatecznie na tym straca bo ludzie nie lubią jak sie z ich robi....
Mogli od początku zakomunikowac ze bedzie na kodowanym i po sprawie.
|