Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14599
Stary 24.07.2011, 11:22
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Budżety nie grają. Mógłbys podać tu kadre Termaliki?
Nieciecza: Nowak - Kowalski, Cios, Pleva, Piątek - Biskup, Ceglarz, Pawlusiński ('81 Jarecki), Baran ('72 Lipski) - Rybski, Drozdowicz ('88 Szałęga)

Z tego co pamiętam to Nowak,Piątek,Cios,Biskup,Pawlusiński,Baran,Rybski, Jarecki,Drozdowicz już grali w ekstraklasie
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.07.2011 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując