Kociewiak napisał(a):

|
Budżety nie grają. Mógłbys podać tu kadre Termaliki?
|
Nieciecza: Nowak - Kowalski, Cios, Pleva, Piątek - Biskup, Ceglarz, Pawlusiński ('81 Jarecki), Baran ('72 Lipski) - Rybski, Drozdowicz ('88 Szałęga)
Z tego co pamiętam to Nowak,Piątek,Cios,Biskup,Pawlusiński,Baran,Rybski, Jarecki,Drozdowicz już grali w ekstraklasie