BBudowniczy napisał(a):

Porównanie do Wasiluka czy Szyndrowskiego conajmniej nie na miejscu
|
Przeczytaj jeszcze raz to się dowiesz. Wyraźnie napisałem, że jeśli ma spełniać rolę Polaka to równie dobrze można wziąć w/w graczy.
wujekWojtek napisał(a):

Hoho. Wiem że Feyenoord w kryzysie, ale czy przypadkiem takich tuzów jak Karabach, czy Levadia nie mieliśmy pojechać bez problemu.
Trzeba pamiętać, ze z problemami czy bez, mają tam kapitalną szkółkę piłkarską i ciągle mogą sobie brać z niej nowych piłkarzy którzy są w pełni ukształtowani piłkarsko. Nie tak jak u nas, gdzie raz na 10 lat trafi się P. Małecki or smth like that. Ich młodziki są lepiej taktycznie ułożeni niż wielu naszych seniorów.
Osobiście widziałbym Wisłę na miejscach 4-5 z aspiracjami do holenderskiego pudła, ale to takie gdybanie dla sztuki raczej.
|
Karabach i Levadia miały miejsce innym składem, z innym trenerem, dyrektorem, prezesem, a nawet stadionem! Niemal nic nie łączy tych wydarzeń, oprócz kilku pojedynczych piłkarzy. Głęboko wierzę i mam przekonanie, że to stanowi kolosalną różnicę i będzie stanowić o braku takowych wpadek w bliskiej przyszłości.
Uważam, że gdybyśmy mieli być w Holandii, to też byśmy takową szkółkę posiadali - stwierdzenie czysto fantastyczne, ale jak już mówimy o "występach Wisły w Eredivisie"..
4-5 to nie czołówka? Wyprzedzilibyśmy 3/4 ligi. Wyobraź sobie kolejność Ajax, Twente, PSV, AZ/Wisła

Btw. Feyenoord zajął u nich bodajże 10te miejsce na 18 drużyn.