Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14593
Stary 24.07.2011, 09:09
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo nie podoba mi sie artykul o wyjezdzie na WIDZEWA.Nie nasz interes przyznawanie licencji.Powiem wiecej nie powinnismy wogole pisac takich rzeczy poniewaz bedzie to zle przyjete przez kibicow WIDZEWA.Jesli chcemy walczyc z bezsensownymi przepisami i policja nie powinnismy mieszac w to spraw klubow .Nie kazdy ma sponsorow lub nie kazde wladze miasta sa skore do modernizacji stadionow,nie jest to wina nas kibicow .W okresie nagonki na kibicow nikt nie powinien nikomu podkladac swini w slowach :''to może powinno się zastanowić nad zasadnością przyznania licencji dla klubu, nie zaś odmawiać możliwości przyjazdu kibicom''Widzew nam niczego nie odmawia to policja robi problem.
To niech się popłaczą.

A co do licencji Oni naprawdę nie powinni jej dostać. Polecam raport firmy Delloitte na temat stanu drużyn Ekstraklasy. (http://www.deloitte.com/assets/Dcom-...Liga_13.07.pdf - str. 20). Sytuacja finansowa tragiczna. Stadion jaki jest, każdy widzi. Kibice czerwoni jak czerwony październik. Poziom sportowy żałosny.
To nie jest czepianie się jak na Śląsku Wrocław gdzie komisja licencyjna przyczepiła się do koloru bramek ewakuacyjnych itp. W sytuacji Widzewa istnieje realne ryzyko nieukończenia obecnego sezonu. Na domiar tego stadion nieprzystosowany dla służb bezpieczeństwa. Kto tu robi komu robi krecią robotę? My pokazując gdzie popełniają błędy, czy oni dając wymówki policji do zamykania stadionu.
No, ale po co czytać. Ważne że kibice Widzewa będą mieli smutne, czerwone minki.
Ostatnio edytowane przez MicK : 24.07.2011 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując