To w takim razie Ty, czy inni uzytkownicy tez sa plastikowym wynalzkiem bo jak ktos przyjezdza na dworzec badz z lotniska idzie np do GK

fajny tok myslenia...Pilkarz tez czlowiek, poszli sobie na zakupy i tyle. Dla mnie to On moze mieszkac w GK lub zaraz po treningach przebywac tam caly dzien ale zeby tylko dobrze gral.
Dla mnie troszke dziwne jest ze tak to nie ktorym uzytkownikom przeszkadza ze pilkarze jezda do GK lub Bonarki...a Wy nie jezdzicie zeby sobie cos kupic ? lub spotkac ze znajomymi ? nie wierze ze nie. Szukacie sensacji niepotrzebnie.