riv napisał(a):

|
Feyenoord jest obecnie w takim kryzysie, że pojechalibyśmy ich bez problemu, już rzeczone Den Haag sprawiałoby więcej problemów. Poza zasięgiem jest tylko Ajax i PSV. Reszta jak najbardziej do pojechania czy też powalczenia.
|
O Twente zapomnieliście. Również poza zasięgiem. Czyli można by było powalczyć w Eredevisie o 4 msc