Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50560
Stary 24.07.2011, 07:34
riv napisał(a):Wyświetl post
Feyenoord jest obecnie w takim kryzysie, że pojechalibyśmy ich bez problemu, już rzeczone Den Haag sprawiałoby więcej problemów. Poza zasięgiem jest tylko Ajax i PSV. Reszta jak najbardziej do pojechania czy też powalczenia.
O Twente zapomnieliście. Również poza zasięgiem. Czyli można by było powalczyć w Eredevisie o 4 msc
Odpowiedz cytując