Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14592
Stary 24.07.2011, 07:33
Bardzo nie podoba mi sie artykul o wyjezdzie na WIDZEWA.Nie nasz interes przyznawanie licencji.Powiem wiecej nie powinnismy wogole pisac takich rzeczy poniewaz bedzie to zle przyjete przez kibicow WIDZEWA.Jesli chcemy walczyc z bezsensownymi przepisami i policja nie powinnismy mieszac w to spraw klubow .Nie kazdy ma sponsorow lub nie kazde wladze miasta sa skore do modernizacji stadionow,nie jest to wina nas kibicow .W okresie nagonki na kibicow nikt nie powinien nikomu podkladac swini w slowach :''to może powinno się zastanowić nad zasadnością przyznania licencji dla klubu, nie zaś odmawiać możliwości przyjazdu kibicom''Widzew nam niczego nie odmawia to policja robi problem.
Ostatnio edytowane przez węgorz2 : 24.07.2011 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując