|
Normalnie nie odpisuję kiedy ktoś się przyczepi jednego słowa, ale:
Chodzi mi o infrastrukturę. Reprezentowanie polskiej "ekstraklasy" poprzez niegdyś biało-czerwony, a obecnie kremowo-różowy stadion w Wodzisławiu Śląskim. Stadion GKS bełchatów, STARY(później się to zmieni) stadion Lechii Gdańsk nie są w czołówce reprezentatywności Polskiej piłki kopanej, vide Wisła, Legia, Zagłębię i fabryka kuchenek "amica" poznań.
Z tym wychodzimy naprzeciw odbiorcy europejskiemu. Nadarzyła się okazja do pokazania 20-30(nie pamiętam teraz dokładnie ilu) krajom europejskim że liga Polska nie jest trzecim światem. Może i poziom nie jest wspaniały, ale stadiony jakie obecnie powstają (tudzież powstały) mamy na poziomie ponad "przyzwoitym" (oczywiście przepłacone, ale o takim standardzie że taka cesena, caliari, nicea, villareal, gijon, WBA czy też tottenham mogą sobie pomarzyć, nie mówiąc już o CAŁEJ Skandynawii). I tutaj wchodzi przeciętny odbiorca europejski.
Wystarczy przełamanie stereotypu chujowej ligi, czego nam się nie uda poprzez puszczanie takich spotkań w europejski "eter".
Zastrzegam prawo zmiany treści postu po..., później.
Ostatnio edytowane przez MicK : 24.07.2011 o godz. 02:07.
|