skeba napisał(a):

Proszę was. Nie można się obawiać takiego przeciwnika. Już się boję co byłoby gdy trafialibyśmy potem (ewentualnie) na Rangersów.
Mamy szeroką kadrę, w końcu nie osłabiliśmy się, a wzmocniliśmy - awans musi być i tyle.
1-1 na wyjeżdzie, 1-0 u nas - i mamy awans.
Wisła już nie może sobie pozwolić na kompromitację. Levadia, Karabach, Tibilisi - limit się wyczerpał - musi być LM
|
Dokładnie. Ludzie optymizmu! Już raz w tym miesiącu pokonaliśmy Łowecz i zrobimy to ponownie. A jak nie to zremisujemy. O wynik na R22 jestem spokojny.