Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2635
Stary 23.07.2011, 22:35
skeba napisał(a):Wyświetl post
Proszę was. Nie można się obawiać takiego przeciwnika. Już się boję co byłoby gdy trafialibyśmy potem (ewentualnie) na Rangersów.

Mamy szeroką kadrę, w końcu nie osłabiliśmy się, a wzmocniliśmy - awans musi być i tyle.
1-1 na wyjeżdzie, 1-0 u nas - i mamy awans.

Wisła już nie może sobie pozwolić na kompromitację. Levadia, Karabach, Tibilisi - limit się wyczerpał - musi być LM
Dokładnie. Ludzie optymizmu! Już raz w tym miesiącu pokonaliśmy Łowecz i zrobimy to ponownie. A jak nie to zremisujemy. O wynik na R22 jestem spokojny.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując