Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2632
Stary 23.07.2011, 22:24
Proszę was. Nie można się obawiać takiego przeciwnika. Już się boję co byłoby gdy trafialibyśmy potem (ewentualnie) na Rangersów.

Mamy szeroką kadrę, w końcu nie osłabiliśmy się, a wzmocniliśmy - awans musi być i tyle.
1-1 na wyjeżdzie, 1-0 u nas - i mamy awans.

Wisła już nie może sobie pozwolić na kompromitację. Levadia, Karabach, Tibilisi - limit się wyczerpał - musi być LM
Odpowiedz cytując