Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline
#
2630
23.07.2011, 22:20
Jesteśmy na takim etapie że nie ma co kombinować! presja na awans jest tak wielka że Maskant nie zdecyduje się na wielkie zmiany w obronie!
Na zmiany i testowanie nowego ustawienia będzie czas w lidze!
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
cronos20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cronos20
Znajdź inne posty napisane przez cronos20