Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4075
Stary 23.07.2011, 21:58
Jeżeli polszajs juz "wytrudził się" na zrobienie zapowiedzi to puszczą na otwartym na 100%. Po prostu szkoda im tej "ciężkiej pracy" zeby poszla na marne.
Odpowiedz cytując