Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 23.07.2011, 21:53
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Siemano ..
Mam nadzieje że znajda się tu osoby które moga wystawić opinie na temat moich kawalkow
Kawałki z maja to Chłopak z podziemia i Nocne przemyślenia. Dwa dni temu dołozyłem dwa nowe tracki, Bragga Stan i Nie każdy z nas . Wszystko umieszczone na myspace.

www.myspace.com/jachcik
w "bragga.." mi nie pasuje bit do kawałka ale to tylko moje odczucie, propsy za kawałki czekam na coś wiślackiego ;D
I
Odpowiedz cytując