Gargamel napisał(a):

Na www.tv.wp.pl już jest info przy polsacie otwartym, że jest mecz Litex - Wisła. Mecz w kanale otwartym !
|
ale na oficjalnej Polszmatu nie ma...
PiotrG napisał(a):

|
Pokażą, na Polsacie ciągle puszczają zapowiedź meczu.
|
a nie reklamuja czasem, ze to bedzie na Polszmat Sport?