Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4069
Stary 23.07.2011, 21:35
Gargamel napisał(a):Wyświetl post
Na www.tv.wp.pl już jest info przy polsacie otwartym, że jest mecz Litex - Wisła. Mecz w kanale otwartym !
ale na oficjalnej Polszmatu nie ma...

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Pokażą, na Polsacie ciągle puszczają zapowiedź meczu.
a nie reklamuja czasem, ze to bedzie na Polszmat Sport?
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 23.07.2011 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując