Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4067
Stary 23.07.2011, 21:30
fond napisał(a):Wyświetl post
Skoro mówicie, że reklamują to pewnie będzie w otwartym.

Tylko czemu w programie polsatu otwartego na ich stronie nadal jest jakieś kino o tej porze to nie za bardzo rozumiem. Mogliby się lekko ogarnąć z informacją - nieważne gdzie pokażą, ale niech informują rzetelnie o własnych programach. Burdel mają i tyle.
Bo oni juz tak maja - albo zmienia w poniedziałek, albo zmienia we wtorek program TV
Odpowiedz cytując