fond napisał(a):

Skoro mówicie, że reklamują to pewnie będzie w otwartym.
Tylko czemu w programie polsatu otwartego na ich stronie nadal jest jakieś kino o tej porze to nie za bardzo rozumiem. Mogliby się lekko ogarnąć z informacją - nieważne gdzie pokażą, ale niech informują rzetelnie o własnych programach. Burdel mają i tyle.
|
Bo oni juz tak maja - albo zmienia w poniedziałek, albo zmienia we wtorek program TV