Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19286
Stary 23.07.2011, 21:19
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Może przez tą całą bazę kibiców, którą ma robić/robi PZPN?
Nie mają do niej dostępu. To jest co innego.

dostuffca napisał(a):Wyświetl post
a zakazanie komuś kupienia biletu na mecz Śląska czy Lechii, bo wcześniej zadeklarował się, że jest Wiślakiem byłoby/ jest niezgodne z prawem.
Byłoby i jest, ale prawo większość klubów w Polsce ma w d...e - z Wisłą na czele (zmuszanie ludzi do podawania maili, komórek i zgody na komunikaty reklamowe). Korona czy GKS Bełchatów nie sprzedają biletów ludziom z innymi kartami i śmieją się ludziom w twarz. Aż ktoś ich zniszczy w sądzie albo mediach

licoo napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak pojadę na wakacje nad polskie morze i będę chciał iść na mecz Lechii to nie kupię biletu bo nie będę miał ich karty? Podobnie we Wrocławiu? Same głąby w tym pzpnie pracują.
To nie PZPN to ustala. Jeśli ci zabronią, to miejscowe głąby.
Odpowiedz cytując