Wojtator napisał(a):

|
Może przez tą całą bazę kibiców, którą ma robić/robi PZPN?
|
Nie mają do niej dostępu. To jest co innego.
dostuffca napisał(a):

|
a zakazanie komuś kupienia biletu na mecz Śląska czy Lechii, bo wcześniej zadeklarował się, że jest Wiślakiem byłoby/ jest niezgodne z prawem.
|
Byłoby i jest, ale prawo większość klubów w Polsce ma w d...e - z Wisłą na czele (zmuszanie ludzi do podawania maili, komórek i zgody na komunikaty reklamowe). Korona czy GKS Bełchatów nie sprzedają biletów ludziom z innymi kartami i śmieją się ludziom w twarz. Aż ktoś ich zniszczy w sądzie albo mediach
licoo napisał(a):

|
Czyli jak pojadę na wakacje nad polskie morze i będę chciał iść na mecz Lechii to nie kupię biletu bo nie będę miał ich karty? Podobnie we Wrocławiu? Same głąby w tym pzpnie pracują.
|
To nie PZPN to ustala. Jeśli ci zabronią, to miejscowe głąby.