Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.07.2011, 20:39
Przedawkowala,ale to bylo do przewidzenia po Blegradzie.
Szkoda jej.Na Sky News mowia o tym caly czas.
dla tych co jej nie kojarza :

http://www.youtube.com/watch?v=4HLY1NTe04M


http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2n
Ostatnio edytowane przez ManiekTS : 23.07.2011 o godz. 20:44.
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując