Przedawkowala,ale to bylo do przewidzenia po Blegradzie.
Szkoda jej.Na Sky News mowia o tym caly czas.
dla tych co jej nie kojarza :
http://www.youtube.com/watch?v=4HLY1NTe04M
http://www.youtube.com/watch?v=KUmZp8pR1uc&ob=av2n
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś