hors napisał(a):

|
No zaraz zaraz a przypadkowo spadająca piłka jest tym samym co gra na długie wykopy które może ktoś z ataku przejmie. Zły argument. Uważam że facet nie gra na swojej pozycji, jego strona to prawa obrona zdecydowanie.Tu myślę że dopiero uczy się grać na tej pozycji. Na europejskie puchary może być to problem...
|
Jaliens na środku obrony gra od wielu lat więc o żadnej nauce nie może być mowy.