Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tommasi
Member
Od: 08.2006
Offline
#
4051
23.07.2011, 20:20
program polsatu na wtorek ; 19.30Swiat wg Kiepskich 20.05 snajperII ....no rece opadaja ze puszczaja takie 'najnowsze hity' zamiast eliminacji Ligi Mistrzow ..40 mln kraj niemal i tak sie dzieje...WSTYD!
tommasi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tommasi
Znajdź inne posty napisane przez tommasi