Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4048
23.07.2011, 19:58
ch...j by ich trafił i niech roz... im te platforme...
Wiślak1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1989
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1989