Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KR
Offline
#
3627
23.07.2011, 19:21
Sprzedam telefon
Sony Ericsson Xperia X8, towar nowy z salonu Plusa
. Ma simlocka na sieć Plus. Cena do uzgodnienia, jestem otwarty.
Wierność
hors
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hors
Odwiedź stronę domową użytkownika hors!
Znajdź inne posty napisane przez hors