Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Janosz963
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
4046
23.07.2011, 19:06
No to chyba czytali nasze bluzgi w ich stronę na naszym forum że zdecydowali się rozwiać wątpliwości i puścili reklamę zapowiadającym mecz w otwartym kanale Polsatu
Janosz963
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Janosz963