CMSNero napisał(a):

No i zaczyna sie ...
.............../news/show/7077_paranoja_wyjazdowa
ps) ja mam pytanie do modera co ten temat przeniósł w jakies wygwizdowo - ( siedziałem dobre 15min zeby znaleźć ten temat i ... nie znalazlem - wlazlem na swoj nick i w taki sposob udalo mi sie tu posta napisac - a pytanie - jaki ktos mial cel w tym by ten temat wywalic w miejsce gdzie temat praktycznie umarl bo nikt nie wie gdzie jest !!
edit) ciekawe dlaczego nie mozna wkleic linku z skwk dotyczacego wyjazdu na Widzew i problemach jakie Policja z tym robi a mozna wklejac linki na wp,90min,nawet wybiorcza ...(
|
Tekst, do którego dałeś link jest o wyjazdach, tak? Więc jak najbardziej ten temat jest odpowiedni żeby to właśnei tutaj sie znalazło. A ten temat nie umarł, po prostu z racji tego że jest przerwa miedzysezonowa mniej jest do omówienia. Zacznie sie liga - od razu temat się ożywi.
A to dlaczego nie można wklejać linków do strony skwk to już bardzo stara sprawa...