Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2620
23.07.2011, 17:55
witam , mam pytanie co do transmisji meczu w kanale otwartym , Sprawdzałem telegazete i w wtorek jest od 20 film , a na internecie pojawiły sie wpisy ze polsat zrezygnował z otwartej transmisji , Wiecie coś na ten temat ?
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584