Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 23.07.2011, 17:55
witam , mam pytanie co do transmisji meczu w kanale otwartym , Sprawdzałem telegazete i w wtorek jest od 20 film , a na internecie pojawiły sie wpisy ze polsat zrezygnował z otwartej transmisji , Wiecie coś na ten temat ?
Odpowiedz cytując