filemon napisał(a):

Sobota może i nie byłby zły jako zmiennik, Sochy totalnie nie widzę, no ale jeśli ma spełniać taką rolę, to czemu nie Wasiluk albo Szyndrowski?
|
Mozna wiedzieć czemu totalnie nie widzisz? Ja obserwuję tego piłkarza już od jakiegoś czasu, a jego ostatnim meczem utwierdziłem się w przekonaniu że piłkarz ten byłby wzmocnieniem obrony Wisły. Jeszcze młody, robiący regularne postępy, mający poukładane w głowie piłkarz przydałby się w Wiśle. Z cech piłkarskich - w obronie conajmniej dobry, zadziorny, mający wiele walorów ofensywnych. Porównanie do Wasiluka czy Szyndrowskiego conajmniej nie na miejscu
