Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50556
Stary 23.07.2011, 17:42
filemon napisał(a):Wyświetl post
Sobota może i nie byłby zły jako zmiennik, Sochy totalnie nie widzę, no ale jeśli ma spełniać taką rolę, to czemu nie Wasiluk albo Szyndrowski?
Mozna wiedzieć czemu totalnie nie widzisz? Ja obserwuję tego piłkarza już od jakiegoś czasu, a jego ostatnim meczem utwierdziłem się w przekonaniu że piłkarz ten byłby wzmocnieniem obrony Wisły. Jeszcze młody, robiący regularne postępy, mający poukładane w głowie piłkarz przydałby się w Wiśle. Z cech piłkarskich - w obronie conajmniej dobry, zadziorny, mający wiele walorów ofensywnych. Porównanie do Wasiluka czy Szyndrowskiego conajmniej nie na miejscu
Odpowiedz cytując