Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4038
Stary 23.07.2011, 17:11
Ogarnijcie się! Zachowujecie się jak rozkapryszone bachory z piaskownicy!
"polshit, polszmat, legła itp." - co to za poziom, w ogóle.

Telewizja to jest biznes! Jeżeli mają porównywalną liczbę widzów na Polsacie Sport(który notabene dostępny jest w większości TV kablowych), jak na Polsacie otwartym, a dodatkowo 2 mln obejrzy "Megahit", to zyski są podwójne. Jeżeli by puścili to samo na otwartym i sporcie, to zyski były by 1/2 mniejsze. Uruchomienie kanału sportowego też kosztuje, utrzymanie wszystkich licencji itp. muszą na to zarabiać. Wystarczy, że kilka osób kupi Iple, albo dekoder CP i już zaczyna się to opłacać.

Poza tym Polsat nie będzie pokazywał meczów na otwartym, bo nie po to udostępnił swoje programy na platformie N (oprócz właśnie pakietu sportowego), żeby teraz dać widzom ITI w prezencie ligę mistrzów.

I przestańcie też gadać jakieś głupoty o tym, że ktoś tam kibicuje Amice albo Legii i coś tam coś tam. Proszę o jakieś przykłady tego braku obiektywizmu, bo coś ich nie widzę. Poza tym pamiętajcie - Komentatorzy to też ludzie. Nie roboty. Też komuś kibicują. Gdyby komuś z Was kazali komentować mecz Legii, to myślicie że panowalibyście nad swoim językiem, żeby nie wyrazić zadowolenia z karnego dla przeciwnika np.? Oni i tak znacznie kontrolują swoje emocje i nie podniecają się bardzo jak ktoś nam strzela gola itp.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując