Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2618
Stary 23.07.2011, 17:11
MatMario : przecież jak to ująłeś w 'voltach' to u nas zdecydowanie prowadzi Chavez, który lubi od tak sobie podać piłkę przeciwnikowi wprost pod nogi na 40 metrze od naszej bramki.

Także nie rozumiem czemu najeżdżasz na Jaliensa, który w dwumeczu popełnił jeden kardynalny błąd (to, że Chavez miał nie dać w tej sytuacji piłce pójść w kozioł to inna sprawa - Jaliens tak czy siak powininen go asekurować, co czynił to wybitnie nieudolnie).

Pisanie, że Jaliens i Paljic są jedynymi klopsiarzami u nas jest strasznie nieobiektywne. Szczerze, mamy na stoperze do dyspozycji trzech bardzo dobrych obrońców (i tak wliczam w to Bunozę), którym niestety na spółkę w każdym meczu coś się przytrafi. Nie wiem czy to brak koncentracji ze słabszym rywalem, czy brak umiejętności, czy po prostu ten typ tak ma i trzeba to przeboleć. Ja w każdym bądź razie nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych piłkarzy mógł w tym momencie zastąpić Jaliensa, tym bardziej, że nasz kochany Bonanza jest świeżo po kontuzji A nawet po wykurowaniu się w 100% prędzej widziałbym go mimo wszystko za Chaveza.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując