Nie wiem co wam tak przeszkadza, że komentatorzy się Lechem, czy Legią podniecają. Ja to lubię jak pieprzą te swoje farmazony przez cały rok, dmuchają balonik a w maju mają wielkiego wała

Chcielibyście, żeby się podniecali jak Barceloną jakąś? Przecież to grupową masturbację przypomina.