Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4035
Stary 23.07.2011, 16:01
Nie wiem co wam tak przeszkadza, że komentatorzy się Lechem, czy Legią podniecają. Ja to lubię jak pieprzą te swoje farmazony przez cały rok, dmuchają balonik a w maju mają wielkiego wała Chcielibyście, żeby się podniecali jak Barceloną jakąś? Przecież to grupową masturbację przypomina.
Odpowiedz cytując