Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22895
Stary 23.07.2011, 15:39
Tabor1906 napisał(a):Wyświetl post
Niedługo Ojciec ma urodziny( akurat na mecz z Litexem u nas), więc chciałem Go na mecz wziąć, że w końcu zobaczył jak jest naprawde. Zapewne będzie to jego jednorazowy wypad, więc czy są te bilety jednorazowe z kwotą manipulacyjną czy teraz KAŻDY musi najpierw posiadac KK?

Z tego co się orientuje to na Litex nie trzeba miec jeszcze KK!
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując