Tabor1906 napisał(a):

|
Niedługo Ojciec ma urodziny( akurat na mecz z Litexem u nas), więc chciałem Go na mecz wziąć, że w końcu zobaczył jak jest naprawde. Zapewne będzie to jego jednorazowy wypad, więc czy są te bilety jednorazowe z kwotą manipulacyjną czy teraz KAŻDY musi najpierw posiadac KK?
|
Z tego co się orientuje to na Litex nie trzeba miec jeszcze KK!