|
Czy ja napisałem że to zle?
Do tego właśnie zmierzam że u nas są śmieszne ceny biletów..
na taką Sandecję (największy sukces klubu to zajęcie 3 miejsca w 1 lidze że o stadionie a raczej parku z kilkoma ławkami nie wspomnę ) płaci się od 15 zł gdzie na Wisłę 25 zł a ulgowy już od 19 (liga) .
Pogoń Szczecin na ligę ma bilety po 20 i 30 zł. U nas za 24 zł posiadacz karnetu juz może kupić bilet na kwalifikacje do LM z mistrzem Bułgarii. Więc cieszcie się że jest jak jest a nie marudzcie jak co poniektórzy.
Wiem że przesadzam z tymi porównaniami. Ale inaczej nie mogę bo nie możemy się równać z najlepszymi , stąd porównania z anonimami typu Pogoń czy Sandecja. Komiczne że równamy się z takimi drużynami z drugiej strony ukłon w stronę naszego zarządu. A to że mają pojemność jak u nas jedna trybuna to żaden argument bo ja odbijam piłeczkę i :
Najlepsza Polska drużyna 21 wieku
13 Mistrzostw Polski
4 Puchary Polski
Mnóstwo innych trofeów
Nowoczesny stadion na którym w komfortowych warunkach ogląda się mecz
Mecze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów
więc argument o mniejszej pojemności przegrywa w przedbiegach.
Bo co oni mają w zamian? mecze z Olimpią Grudziądz i Górnikiem Polkowice gdzieś na łące gdzie największą gwiazdą zespołu jest rezerwowy GKS Katowice.
Ostatnio edytowane przez CH. : 23.07.2011 o godz. 18:29.
|