Pablo84 napisał(a):

|
Wychodzi na to, że Maaskant musi być trenerskim analfabetą, bo w niedawnym wywiadzie powiedział, że nie wyobraża sobie obrony bez niego, ponieważ nie tylko jest dobrym doświadczonym stoperem, ale też kieruje poczynaniami całej defensywy.Dodał też, że bez niego cała formacja gra zdecydowanie gorzej.
|
Nie uważam tak to końca i mam go bardziej za początkującego "złotoustego" wieszcze jakich tu już kilku było. Póki idzie jest ok, Skonto nie umiało ich wykorzystać w naszej obronie, oby Litex też nie potrafił.
Ja w swoich osądach nie opieram się na tym co mówi trener a na tym jakie wnioski wyciągam oglądając naszą grę. Może to trudniejsze, ale dają większą satysfakcję niż klepanie prawd objawionych przez trenera czy też dziennikarza.
Tak czy tak przed nami najważniejszy mecz rundy. NAJWAŻNIEJSZY z w miarę osiągalnym rywalem. Mogą być kolejne naj ale już nie z kimś pokroju Litexu a z kimś dużo lepszym.