sessegnon napisał(a):

Rzeczywiście skandal...
Polsat po to tworzył 3 kanały sportowe, żeby tam puszczać takie mecze.
A poza tym taki MEGAHIT(ok. 2 mln widzów) przyciągnie większą widownię niż mecz piłkarski(ok. miliona)i, czy to się wam podoba czy nie.Większa oglądalność=większe dochody.
|
Najlepiej idź i pocałuj w dupe Solarza i jego spółkę
nie mogę czytać takich herezji nie opłąca nie opłaca, a Tvn-owi opłacało się kiedyś wykupywać transmisji na mecz z bodajże WIT Georgia Tibilisi?! a Wy dalej brońcie tą cudowną stację

pozatym mają alternatywę w postaci tv4, gdzie zamiast pornola mogą puścić transmisję

Najgorsze to jak traktują kibicy, jeśli im się to nie opłaca to po ch*ja dawali to wogóle do ramówki

By na 2 dzień dać zajebisty megahit .. Wsumie spodziewałem się tego, na szczęście mamy alternatye w postaci transmisji typu drhtv, bo napewno nie dołoże do polsatowskiej Ipli ani grosza.