Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4026
Stary 23.07.2011, 14:35
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście skandal...
Polsat po to tworzył 3 kanały sportowe, żeby tam puszczać takie mecze.
A poza tym taki MEGAHIT(ok. 2 mln widzów) przyciągnie większą widownię niż mecz piłkarski(ok. miliona)i, czy to się wam podoba czy nie.Większa oglądalność=większe dochody.

Wiele razy to pisałem i napiszę jeszcze raz.Polsat to nie organizacja charytatywna i nie spełnia zachcianek widzów.Jako TV komercyjna jest nastawiona na zysk i wybiera to co im się bardziej opłaca.

Poza tym w innych krajach(np. Holandia, Grecja,Dania...)mecze pucharowe są pokazywane właśnie w sportowych kanałach kodowanych.


Taki przepis dotyczy wielkich imprez, np. MŚ, ME czy Igrzyska Olimpijskie.
To chyba coś dziwnie liczą, bo rok temu jakoś im się opłacało pokazywanie Amici od 2 rundy, nawet mecz w Baku był pokazywany. Nagle im się nie opłaca nawet 3 runda. Piszesz, że mecz piłkarski obejrzy milion widzów. Pierwszy mecz Śląska z Dundee obejrzało 1,1 miliona widzów. Raczej mecz 3 rundy el. ligi mistrzów przyciągnąłby większą widownię. Rok temu też były trzy kanały sportowe Polsatu i jakimś cudem nie musieli tylko tam puszczać takich meczów.

Czyli chyba rok temu byli stacją charytatywną, a teraz nagle nastawili się na zysk. Ciekawe.
Odpowiedz cytując