Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 23.07.2011, 14:34
Proponuję dalej wykupywać dostęp do meczu na ipli. Wtedy nie prędko coś się zmieni.
Cytat:
Apropo DRHTV- ktoś wie jaki może być problem w tym, że nie chce mi działać, mimo iż mam pobraną wtyczkę "sharetv"?
Musisz zmienić adres serwera proxy na jakiś stały. Instukcja jak to robić i lista adresów proxy jest bodajże dostępna w linkach zamieszonych koło linku do wtyczki Vsharetv. W razie jakiś trudności napisz to postaram się Ci wyjaśnić co i jak.
Odpowiedz cytując