Proponuję dalej wykupywać dostęp do meczu na ipli. Wtedy nie prędko coś się zmieni.
Cytat:
|
Apropo DRHTV- ktoś wie jaki może być problem w tym, że nie chce mi działać, mimo iż mam pobraną wtyczkę "sharetv"?
|
Musisz zmienić adres serwera proxy na jakiś stały. Instukcja jak to robić i lista adresów proxy jest bodajże dostępna w linkach zamieszonych koło linku do wtyczki Vsharetv. W razie jakiś trudności napisz to postaram się Ci wyjaśnić co i jak.