Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
raaadek1
Member
Od: 03.2007
Offline
#
2616
23.07.2011, 14:29
AS82
napisał(a):
Wiadomo co ze zdrowiem Kirma, bedzie gotowy na Litex ?
Trenuje już więc na Litex będzie gotowy.
raaadek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raaadek1
Znajdź inne posty napisane przez raaadek1