Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2614
Stary 23.07.2011, 14:23
Wychodzi na to, że Maaskant musi być trenerskim analfabetą, bo w niedawnym wywiadzie powiedział, że nie wyobraża sobie obrony bez niego, ponieważ nie tylko jest dobrym doświadczonym stoperem, ale też kieruje poczynaniami całej defensywy.Dodał też, że bez niego cała formacja gra zdecydowanie gorzej.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując