serek.c2 napisał(a):

|
Jak nie masz o czymś pojęcia to nie pieprz głupot. Koniec kropka.
|
Jakbym nie wiedział to bym nic nie pisał,sam osobiście nie zaglądam mu do portfela ale z wywiadu z Dolhą wynika,że tyle właśnie ma,bo Emilian powiedział,że zarabiał wtedy najmniej w pierwszej drużynie a dostawał 5 tyś euro na miesiąc.