Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12244
Stary 23.07.2011, 14:23
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie masz o czymś pojęcia to nie pieprz głupot. Koniec kropka.
Jakbym nie wiedział to bym nic nie pisał,sam osobiście nie zaglądam mu do portfela ale z wywiadu z Dolhą wynika,że tyle właśnie ma,bo Emilian powiedział,że zarabiał wtedy najmniej w pierwszej drużynie a dostawał 5 tyś euro na miesiąc.
Odpowiedz cytując