Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12243
Stary 23.07.2011, 14:18
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...__ucz_sie.html

Cytat:
W trakcie sobotniego treningu Wisły doszło do krótkiej kłótni między Kew Jaliensem i Gordanem Bunozą. - "Buno" nie gadaj, tylko się ucz- krzyknął Robert Maaskant do Bośniaka (...)

Odbieram to jako pewien rodzaju nacisk na Maaskanta, pokazanie że "Hej, ja też tu jestem, gotowy do gry i chcę grać!"

Osobiście z chęcią zobaczyłbym Bunozę w parze z Chavezem, ale w lidze - w el. LM lepiej nie eksperymentować.

Ostatnio edytowane przez Grzadq : 23.07.2011 o godz. 14:20.
Odpowiedz cytując