http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...__ucz_sie.html
Cytat:
W trakcie sobotniego treningu Wisły doszło do krótkiej kłótni między Kew Jaliensem i Gordanem Bunozą. - "Buno" nie gadaj, tylko się ucz- krzyknął Robert Maaskant do Bośniaka (...)
|
Odbieram to jako pewien rodzaju nacisk na Maaskanta, pokazanie że "Hej, ja też tu jestem, gotowy do gry i chcę grać!"
Osobiście z chęcią zobaczyłbym Bunozę w parze z Chavezem, ale w lidze - w el. LM lepiej nie eksperymentować.