Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4024
Stary 23.07.2011, 14:18
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Nie no bez jaj. Żeby 3 rundy eliminacji Lm nie puscic na otwartym kanale? Oj... kiedy eurpoejskie puchary wroca na antene TVP...
Rzeczywiście skandal...
Polsat po to tworzył 3 kanały sportowe, żeby tam puszczać takie mecze.
A poza tym taki MEGAHIT(ok. 2 mln widzów) przyciągnie większą widownię niż mecz piłkarski(ok. miliona)i, czy to się wam podoba czy nie.Większa oglądalność=większe dochody.

Wiele razy to pisałem i napiszę jeszcze raz.Polsat to nie organizacja charytatywna i nie spełnia zachcianek widzów.Jako TV komercyjna jest nastawiona na zysk i wybiera to co im się bardziej opłaca.

Poza tym w innych krajach(np. Holandia, Grecja,Dania...)mecze pucharowe są pokazywane właśnie w sportowych kanałach kodowanych.

masterlag napisał(a):Wyświetl post
A czy czasem nie było jakiegoś przepisu, że gdy nasze drużyny grają w eu pucharach to te mecze MUSZĄ być w otwartym kanale? Tak jak reprezentacja- że to dobro narodowe czy jakoś tak?
Nich ktoś zorientowany napisze o tym, bo niegdyś było coś takiego...
Taki przepis dotyczy wielkich imprez, np. MŚ, ME czy Igrzyska Olimpijskie.
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 23.07.2011 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując