Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 23.07.2011, 14:13
Wiślak1989 napisał(a):Wyświetl post
Dokadnie, Polskie drużyny powinny być puszczane w otwartym kanale. Nawet i "Legła" w otwartym. CP więcej by zarobił na reklamach w przerwie meczu niż myśli, że ktoś kupi abonament. Gdzie jest TVP ;/ Ku... Chce obejrzeć Wisełkę...
Też bym wolała TVP i tych ichnich zacnych komentatorów
Ktoś tam pisał, że niby by się jeszcze zaczęli Legią zachwycać podczas meczu Wisły- skąd to?! To na C+ tak jest... :/ (za sprawą rosłonia i Smokowskiego przede wszystkim).

A czy czasem nie było jakiegoś przepisu, że gdy nasze drużyny grają w eu pucharach to te mecze MUSZĄ być w otwartym kanale? Tak jak reprezentacja- że to dobro narodowe czy jakoś tak?
Nich ktoś zorientowany napisze o tym, bo niegdyś było coś takiego...

TV4 nie było by takie złe- bo więcej osób ma dostęp niż do polszitu sport itp.

Apropo DRHTV- ktoś wie jaki może być problem w tym, że nie chce mi działać, mimo iż mam pobraną wtyczkę "sharetv"?

EDIT: 1. OK.
2. Dzięki Misha! jak coś to będę pisać
Powód: editas
Ostatnio edytowane przez masterlag : 23.07.2011 o godz. 19:38.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując