Wiślak1989 napisał(a):

|
Dokadnie, Polskie drużyny powinny być puszczane w otwartym kanale. Nawet i "Legła" w otwartym. CP więcej by zarobił na reklamach w przerwie meczu niż myśli, że ktoś kupi abonament. Gdzie jest TVP ;/ Ku... Chce obejrzeć Wisełkę...
|
Też bym wolała TVP i tych ichnich zacnych komentatorów
Ktoś tam pisał, że niby by się jeszcze zaczęli Legią zachwycać podczas meczu Wisły- skąd to?! To na C+ tak jest... :/ (za sprawą rosłonia i Smokowskiego przede wszystkim).
A czy czasem nie było jakiegoś przepisu, że gdy nasze drużyny grają w eu pucharach to te mecze MUSZĄ być w otwartym kanale? Tak jak reprezentacja- że to dobro narodowe czy jakoś tak?
Nich ktoś zorientowany napisze o tym, bo niegdyś było coś takiego...
TV4 nie było by takie złe- bo więcej osób ma dostęp niż do polszitu sport itp.
Apropo DRHTV- ktoś wie jaki może być problem w tym, że nie chce mi działać, mimo iż mam pobraną wtyczkę "sharetv"?
EDIT: 1. OK.
2. Dzięki Misha! jak coś to będę pisać
