Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 23.07.2011, 14:11
blanco napisał(a):Wyświetl post
Ja proponuję ignorować na prawo i lewo i mieć spokój . Raz,że ci goście piszą debilizmy to jeszcze do tego są analfabetami , normalnie pier.dolca można dostać ! ; ) Pomyśleć,że za 20 lat takie matoły do władzy dojdą...

Proponuję skończyć temat ze składem , bo już wreszcie doszliśmy do wniosku ,że najlepiej będzie zagrać tak jak do tej pory , czyli 2 defensywnych pomocników ,nieważne czy będziemy grać brzydko czy nie , liczą się wyniki, cel uświęca środki.
Szaleć będziemy mogli w lidze.
A ja proponuje Ci wziąć coś na uspokojenie. Ludzie, trochę kultury, mamy tutaj zakres wiekowy 0-100 lat, a tu, albo bezsensowne gadanie albo wrzuty.... i to piszą Ci co czują się wyjadaczami forum. Bez komentarza...

Co do meczyku, na pewno zagramy 2 DP, Maaskant nie lubi żonglować składem. Ja też bym tego nie robił, bo grają chyba najlepsi.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując