Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2611
Stary 23.07.2011, 13:57
Cytat:
Wczoraj informowaliśmy, że Polsat transmitować będzie mecz Liteks Łowecz - Wisła Kraków na antenie swojej otwartej stacji. Okazuje się jednak, że Polsat zmienił zdanie i wszystko wskazuje na to, że spotkanie "Białej Gwiazdy" z mistrzem Bułgarii przeniesie do kanałów kodowanych! Polityka informacyjna stacji jest niezmiennie sprzeczna. Tak było zresztą przy okazji meczu Dundee - Śląsk. Najpierw stacja podawała, że mecz będzie kodowany, później że jednak znajdzie się w Polsacie otwartym, a ostatecznie był tylko na antenie Polsatu Sport i Polsatu Futbol.

Tym razem jest podobnie. Polsat podał wczoraj, że mecze Liteks Łowecz - Wisła Kraków oraz Śląsk Wrocław - Lokomotiw Sofia pokaże na antenie Polsatu oraz na kodowanych Polsacie Sport i Polsacie Futbol - po czym aktualnie z listy stacji transmitującej mecze otwarty Polsat zniknął. I właśnie takiego podejścia należy się spodziewać ostatecznie...
Wisla portal
Odpowiedz cytując