Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4021
Stary 23.07.2011, 13:54
Dokadnie, Polskie drużyny powinny być puszczane w otwartym kanale. Nawet i "Legła" w otwartym. CP więcej by zarobił na reklamach w przerwie meczu niż myśli, że ktoś kupi abonament. Gdzie jest TVP ;/ Ku... Chce obejrzeć Wisełkę...
Odpowiedz cytując