Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak1989
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4021
23.07.2011, 13:54
Dokadnie, Polskie drużyny powinny być puszczane w otwartym kanale. Nawet i "Legła" w otwartym. CP więcej by zarobił na reklamach w przerwie meczu niż myśli, że ktoś kupi abonament. Gdzie jest TVP ;/ Ku... Chce obejrzeć Wisełkę...
Wiślak1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak1989
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak1989