Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4020
Stary 23.07.2011, 13:51
Ja sobie tego wogóle nie wyobrażam, żeby nie puszczać meczów 3 rundy.. Ale po tym ******* polsacie można się wszystkiego spodziewać, wystarczy przypomniec zeszły rok i transmisje Lecha na TV4 a nie otwartym.
Odpowiedz cytując