rabi86 napisał(a):

|
A co mu da puszczenie tego meczu na kanale kodowanym. Chyba nowych frajerów nie znajdzie, żeby założyli CF, bo za rok nawet ligi europejskiej tam nie będzie. Pozostaje nam internet, ale nie ipla.
|
Ktoś na pewno wykupi abonamnet na polszmat, ktoś na pewno wykupi transmisje na ipla. W biznesie każdy grosz się liczy.