Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4018
Stary 23.07.2011, 13:34
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
A co mu da puszczenie tego meczu na kanale kodowanym. Chyba nowych frajerów nie znajdzie, żeby założyli CF, bo za rok nawet ligi europejskiej tam nie będzie. Pozostaje nam internet, ale nie ipla.
Ktoś na pewno wykupi abonamnet na polszmat, ktoś na pewno wykupi transmisje na ipla. W biznesie każdy grosz się liczy.
Odpowiedz cytując