Startujemy. Zasady bez zmian.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Cracovia - Korona Kielce 1-0
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0
Łódzki KS - Lech Poznań 1-1
Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-1
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 1-1
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1-0
Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2