aguero20 napisał(a):

Skład w Litexie powinien być taki :
------------Genkov------------------
--Iliev-------------------Małecki----
-------Melikson--Nunez------------
----------Sobolewski---------------
--Diaz--Chavez--Jovanic--Lamey
-----------Pareiko------------------
Dać szanse Nunezowi bo ze Skonto przez te pare minut ładnie grał i jeszcze Jovaniciowi dać szanse ,coś tak czuje że spisze się na medal
|
aguero20 za Maskanta! Jesteś na tyle zaawansowanym ekspertem, że nie znasz nazwiska naszego obrońcy (lub co gorsza, ustawiasz bramkarza na obronie) i robisz roszady w składzie nie wiedząc jak inni zawodnicy się prezentują.
Geniusz po prostu.
Rzygać się chce od tego wysypu geniuszy taktycznych na forum.