Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 23.07.2011, 12:49
aguero20 napisał(a):Wyświetl post
Skład w Litexie powinien być taki :

------------Genkov------------------
--Iliev-------------------Małecki----
-------Melikson--Nunez------------
----------Sobolewski---------------
--Diaz--Chavez--Jovanic--Lamey
-----------Pareiko------------------

Dać szanse Nunezowi bo ze Skonto przez te pare minut ładnie grał i jeszcze Jovaniciowi dać szanse ,coś tak czuje że spisze się na medal
aguero20 za Maskanta! Jesteś na tyle zaawansowanym ekspertem, że nie znasz nazwiska naszego obrońcy (lub co gorsza, ustawiasz bramkarza na obronie) i robisz roszady w składzie nie wiedząc jak inni zawodnicy się prezentują.

Geniusz po prostu.



Rzygać się chce od tego wysypu geniuszy taktycznych na forum.
Odpowiedz cytując