Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4010
Stary 23.07.2011, 12:49
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Od tego są programy sportowe, żeby tam były transmisje.I skończcie to narzekanie.Najlepiej dla Was by było gdyby przenieść całą ramówkę Polsatu Sport do kanału otwartego...
będę narzekał... bo nie pozwolę żeby jacyś idioci, robi idiotę tez ze mnie. Raz podają na swojej oficjalnej stronie że mecz w kanale otwartym, by za parę godzin zmienić decyzje. A za polsat sport dziękuje ich oferta mnie nie interesuje, mecze wyjazdowe Wisły mogę obejrzeć w jakimś barze.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 23.07.2011 o godz. 12:52.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując