sessegnon napisał(a):

|
Od tego są programy sportowe, żeby tam były transmisje.I skończcie to narzekanie.Najlepiej dla Was by było gdyby przenieść całą ramówkę Polsatu Sport do kanału otwartego...
|
będę narzekał... bo nie pozwolę żeby jacyś idioci, robi idiotę tez ze mnie. Raz podają na swojej oficjalnej stronie że mecz w kanale otwartym, by za parę godzin zmienić decyzje. A za polsat sport dziękuje ich oferta mnie nie interesuje, mecze wyjazdowe Wisły mogę obejrzeć w jakimś barze.