Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2276
Stary 23.07.2011, 12:42
Fajnie byloby miec koszulki w takim stylu jak tworzy Wonski. Taka odwazniejsza, urozmaicona stylistyka jest juz na porzadku dziennym w zachodnich ligach. Szkoda, ze tutaj nie przywiazuje sie wagi do tej kwestii, bo moim zdaniem to czesc wizerunku klubu czyli cos co przeklada sie na jego popularnosc, zainteresowanie sponsorow itd. Po prostu, ladne opakowanie. Moze Wisla bedzie pionierem takich zmian i wejdzie pierwsza w takie pomyslowe, kreatywne projekty koszulek. Nie mowie tu o wscieklym rozowym w jakich gra Juve, ale koszulki wielu klubow pokazuja, ze na tym polu w Wisle sa olbrzymie rezerwy.
Odpowiedz cytując