silver03 napisał(a):

Eksperci już zapomnieli, że Jovanovic pięknie zawalił 2 bramki w sparingach. Ale co tam, zaryzykujmy... Jaliens może nie gra jak "nasz wybawca", ale z pewnością całkiem solidnie. Mam wrażenie, że obrywa mu się przede wszystkim za to, że nie okazał się super gwiazdą.
@aguero20, Kowalski, Kowalczyk też jeden uj.
|
Jak większość powiada , sparingi nie mają nic do rzeczy...

Mówie wam że Jovanovic się w meczu z Litexem odblokuje
